MENU

Agnieszka i Paweł - Szwecja

Justyna Brewka, zwyczajnie mogłabym rzec - najlepsza fotograf jaką znam, która robi przepiękne zdjęcia. Tylko, że o Justynie nie można mówić zwyczajnie. Już od pierwszej chwili, w której ją poznałam wiedziałam, że mam do czynienia z kimś wyjątkowym. Z kimś kogo nie spotyka się w dzisiejszych czasach zbyt często. Na sesji, pierwsze słowo jakim ją określiłam "czarodziejka". Czaruje ludzi, zwierzęta i tworzy taką aurę, że nawet Ci najbardziej oporni "modele" ulegają i dają się ponieść magii jaka ich otacza. Doświadczyć czegoś takiego życzę każdemu. Nawet nie sądziłam, że chcąc sobie zrobić ładne zdjęcia przed 40-tką, będzie mi dane przeżyć coś, czego nie zapomnę do końca życia. Stając przed obiektywem Justyny czułam się jak gwiazda, niesamowita piękność, której blask właśnie jest uwieczniany. Widząc na każdym kroku, w każdej sekundzie sesji, Justyny zaangażowanie, czułam się niesamowicie. Chciałam, by tych zdjęć robiła więcej i więcej, gdyż wiedziałam, że będą niezwykłe. Uświadomiłam sobie też jak ciężką pracą jest bycie fotografem. Jakiej wymaga siły, odwagi, pokory, poczucia humoru, cierpliwości, zrozumienia osób, które się fotografuje i chęci oddania ich osobowości i piękna. Justyna to piękno widzi w taki sposób i dostrzega je tam, gdzie zwyczajny fotograf tego nawet nie zauważy. Dlatego właśnie z tych wszystkich powodów, w rezultacie jej pracy, powstają magiczne, cudne zdjęcia. Zdjęcia z duszą, które jak się na nie patrzy, widzi się wnętrze osoby zarówno fotografowanej jak i fotografującej. Czysta magia. Miałam przyjemność i zaszczyt uczestniczyć w kilku sesjach Justyny. Modelami byli: starsze małżeństwo, rodzina moich przyjaciół, moja zwariowana rodzinka i zupełnie obcy ludzie, którzy zostali "wciągnięci" w sesję, dzięki „czarom” Justyny. Wszyscy zgodni są ze mną i potwierdzają moje zdanie, że nigdy wcześniej takiej sesji nie przeżyli. Wszyscy są zachwyceni zdjęciami, które będą niesamowitą, cudną i wyjątkową pamiątką do końca ich życia, przywołującą wspomnienia z niezwykłej chwili, kiedy one powstawały. Zanim poznałam Justynę miałam do czynienia z różnymi fotografami, sama zresztą też lubię robić zdjęcia, jak pewnie niejeden. Niestety tego „czegoś”, co ma Justyna, nie widziałam u nikogo. Ona widzi rzeczy, których nie sposób dostrzec normalnym okiem. Stanąć przed jej obiektywem - zaszczyt i czysta przyjemność. Reasumując, każdemu, kto chce przeżyć niezwykłą chwilę, z niezwykłą Panią fotograf, która wyczarowuje magiczne zdjęcia, polecam sesję z Justyną Brewką. Ta Pani ma dar.

Monika i Łukasz - Warszawa

Miałam (mieliśmy :)) trzy sesje foto z Justyną: brzuszkową, ślubną i rodzinną z maluszkiem po tej stronie brzuszka. Każda zachwyca i rozczula mnie efektami. Można powiedzieć, że Justyna to już nasz fotograf rodzinny. Cieszę się, że to ona uwieczniła dla nas te piękne chwile.
Justyna ma swój styl, który bardzo lubię. Wynika on przede wszystkim z tego, jak Justyna patrzy na świat i innych ludzi. Mnie w jej fotografiach urzeka ciepło, wrażliwość, miłość, dobro. Pięknie operuje światłem. Bez sztampy. Bez tanich chwytów. Wychodzi po prostu prawdziwie wszystko co jest między ludźmi.
Na dodatek w trakcie sesji panuje bardzo przyjazna atmosfera.
Wszystkim mogę Justynę polecić.

Iwona i Paweł - Włoszczowa

Jeśli ktoś z Państwa szuka Fotografa to z całego serca polecam usługi Justyny Brewki. Pełen profesjonalizm, ciepło, wyrozumiałość to tylko niektóre cechy, które można wymienić. Zdjęcia są perfekcyjne, a co najważniejsze prawdziwe. Justyna stroni od pozowanych sesji, dzięki temu uchwycone są w kadrze najpiękniejsze momenty. Osoby uwiecznione na fotografii zachowują się w sposób naturalny, gdyż nie czują uczucia skrępowania. Polecam wszystkim w 100 %!

Iwona i Krzysztof - Kraków

Ogromne wyczucie , wrażliwość, poczucie smaku, stawianie na naturalność, bezpretensjonalność, uwazność na szczegóły, dbałość o detale, staranność - to sprawia że nawet osoby "nie lubiane" przez obiektyw (np. ja) mogą być w pełni usatysfakcjonowane. Pełen profesjonalizm!!! gorąco polecam jako już prawie 5-cio letnia klientka.

Agnieszka i Adrian - Warszawa

Justyna to prawdziwa artystka, a w dodatku jest osobą o ciepłym usposobieniu, dzięki czemu w trakcie sesji tworzy magiczną atmosferę ❤️ Nasza wygrana sesja ślubna z Justyną była niezwykłą przygodą, po której zostały piękne zdjęcia i niesamowite wspomnienia 😍 Polecamy! ☺️

ZAMKNIJ