MENU

Witajcie!

Cieszę się, że dotarliście do tego miejsca, by poznać bliżej charakter mojej pracy. Moją ofertę fotoreportażu kieruję do wszystkich, którzy cenią unikalność ujęć, intuicję, doświadczenie oraz umiejętność uchwycenia emocji bez aranżowania zdarzeń. Proponuję niestandardową formę zdjęć, gdzie znaczenie mają kompozycja, gesty, wieloplanowość oraz detale.
W studio tworzę zdjęcia, które aspirują do miana fotografii malarskiej, "fine art". Do tego miejsca zapraszam szczególnie tych, którzy cenią kreatywność i oryginalność fotografii artystycznej. Ofertę sesji plenerowej kieruję do wszystkich, którzy lubią przestrzeń i piękno otaczającej natury albo zakątki miast i miasteczek. Na życzenie sesję zdjęciową mogę wykonać również w domu lub mieszkaniu. W mojej pracy preferuję indywidualne podejście do Klienta, dlatego wszystkie szczegóły sesji ustalam w oparciu o tę zasadę.
Z serdecznością czekam na Ciebie...
Justyna

OFERTA

KLIKNIJ W WYBRANE ZDJĘCIE I SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

Sesja fotograficzna w plenerze lub domu

od 950 PLN

Uroczystości rodzinne

od 1200 zł

Sesja fotograficzna w studio

od 750 zł

ZOBACZ

OFERTĘ FOTOGRAFII ŚLUBNEJ

Reportaż ślubny

Plener ślubny

Fotoalbumy

Kliknij poniższe okienko, by sprawdzić szczegóły oferty

WAŻNE INFORMACJE

• CO OBEJMUJE CENA SESJI

Ceny obejmują doświadczenie i umiejętności fotografa, czas poświęcony na przygotowanie sesji, wykonanie zdjęć w trakcie sesji, z wykorzystaniem profesjonalnego sprzętu fotograficznego oraz czas na edycję i profesjonalną obróbkę wybranych zdjęć, ekskluzywne produkty, opłaty z tytułu prowadzenia działalności gospodarczej, podatek, wydruk zdjęć, przesyłki pocztowe, a w przypadku zdjęć studyjnych aranżacje, stylizacje i dodatki oraz opłaty z tytułu prowadzenia studia.

• DOJAZD

W przypadku, gdy wskazane przez Klienta miejsce sesji znajdowałoby się poza Warszawą, to do ww. ceny sesji należy doliczyć koszty dojazdu. Koszty te są ustalane indywidualnie w umowie o wykonanie sesji fotograficznej. Może się zdarzyć, że fotograf będzie wykonywał więcej sesji w danym miejscu, wówczas koszty dojazdu zostaną zminimalizowane. Dodatkowo, w przypadku reportażu ślubnego i pleneru ślubnego, jeżeli miejsce sesji będzie oddalone powyżej 150 km od Warszawy Klient na swój koszt zobowiązuje się do zapewnia fotografowi noclegu, chyba że fotograf zadeklaruje, że nocleg zapewni sobie sam.

• UMOWA

Wiążącą formą rezerwacji terminu jest podpisanie umowy o wykonanie sesji fotograficznej oraz wpłacenie zadatku w wysokości 30% ceny sesji i ewentualnych dodatkowych opcji zamówionych przez Zamawiającego przy podpisaniu umowy, w terminie 3 dni licząc od daty podpisania umowy.

• TERMINY

Termin płatności za sesję/reportaż: przelewem do 7 dni od dnia sesji. Termin wydania zdjęć w formie elektronicznej: do 2 tygodni licząc od dnia zamówienia (przy czym nie wcześniej niż od dnia sesji) - dotyczy to sesji plenerowej i studyjnej oraz od 14 do 60 dni w przypadku fotoreportażu. Termin płatności fotoalbumu: w dniu sesji, a jeśli fotoalbum został zamówiony po dniu sesji to wraz ze składanym zamówieniem. Termin wydania fotoalbumu: do 3 tygodni licząc od dnia zamówienia (przy czym nie wcześniej niż od dnia sesji).

OPRAWA ZDJĘĆ

Albumy, etui na pendriva, koperty na zdjęcia, odbitki

zamknij