MENU

Oferta fotografia rodzinna i dziecięca

Sesja rodzinna zachwyci Ciebie i Twoją rodzinę. Fotografie zostaną z Wami na zawsze przypominając w jak piękny sposób się zmieniacie, jak rosną Wasze dzieci. To wspaniały zapis tego, co tu i teraz, a co z biegiem czasu pozostanie przepięknym wspomnieniem. Moją misją jest uzyskać jak najlepsze zdjęcia z naszego spotkania. Nie wykonuję mojej pracy na czas, by mieć możliwość stworzenia unikatowych fotografii, wykorzystując cały potencjał naszego spotkania. Sesje wykonuję w naturze zazwyczaj na 3 godziny przed zachodem słońca. Potrafię zatrzymać i uchwycić chwile radości, wzruszenia, szczęścia, czułości i miłości. Moim głównym talentem wg Testu Gallupa jest indywidualizacja. Jest to talent budowania relacji oraz dostrzegania wyjątkowości i unikalności każdej osoby. Pozwoliło mi to zrozumieć dlaczego tak wspaniale spełniam się jako fotograf. Zapraszam Cię do spotkania ze mną i wspólnego odkrywania mocnych i pięknych stron Ciebie i Twojej rodziny.

Q & A

CO OBEJMUJE CENA SESJI

Ceny obejmują doświadczenie i umiejętności fotografa, czas poświęcony na przygotowanie sesji, wykonanie zdjęć w trakcie sesji, z wykorzystaniem profesjonalnego sprzętu fotograficznego oraz czas na edycję i profesjonalną obróbkę wybranych zdjęć, ekskluzywne produkty, opłaty z tytułu prowadzenia działalności gospodarczej, podatek, wydruk zdjęć, przesyłki pocztowe, a w przypadku zdjęć studyjnych aranżacje, stylizacje i dodatki oraz opłaty z tytułu prowadzenia studia.

DOJAZD

W przypadku, gdy wskazane przez Klienta miejsce sesji znajdowałoby się poza Warszawą, to do ww. ceny sesji należy doliczyć koszty dojazdu. Koszty te są ustalane indywidualnie w umowie o wykonanie sesji fotograficznej. Może się zdarzyć, że fotograf będzie wykonywał więcej sesji w danym miejscu, wówczas koszty dojazdu zostaną zminimalizowane. Dodatkowo, w przypadku reportażu ślubnego i pleneru ślubnego, jeżeli miejsce sesji będzie oddalone powyżej 150 km od Warszawy Klient na swój koszt zobowiązuje się do zapewnia fotografowi noclegu, chyba że fotograf zadeklaruje, że nocleg zapewni sobie sam.

UMOWA

Wiążącą formą rezerwacji terminu jest podpisanie umowy o wykonanie sesji fotograficznej oraz wpłacenie zadatku w wysokości 30% ceny sesji i ewentualnych dodatkowych opcji zamówionych przez Zamawiającego przy podpisaniu umowy, w terminie 3 dni licząc od daty podpisania umowy.

TERMIN REALIZACJI ZLECENIA

Termin płatności za sesję/reportaż: przelewem do 7 dni od dnia sesji
Termin wydania zdjęć w formie elektronicznej: do 2 tygodni licząc od dnia zamówienia (przy czym nie wcześniej niż od dnia sesji) - dotyczy to sesji plenerowej i studyjnej oraz od 14 do 60 dni w przypadku fotoreportażu.

Termin płatności fotoalbumu: w dniu sesji, a jeśli fotoalbum został zamówiony po dniu sesji to wraz ze składanym zamówieniem;
Termin wydania fotoalbumu: do 3 tygodni licząc od dnia zamówienia (przy czym nie wcześniej niż od dnia sesji).

zamknij