MENU

OFERTA ARTYSTYCZNEJ SESJI STUDYJNEJ PORTRETOWEJ / FINE ART

Artystyczna sesja studyjna to szczególne spotkanie. Zdjęcia wykonane podczas takiej sesji aspirują do miana obrazów. Każda sesja wymaga dokładnego przygotowania i planu. Na sesji wykorzystuję własnoręcznie malowane tła, wysokiej jakości materiały, suknie na moje indywidualne zamówienie, kwiaty oraz przedmioty potrzebne do stworzenia wyjątkowej aranżacji.

Przeczytaj dodatkowe ustalenia poniżej

CO OBEJMUJE CENA SESJI

Ceny obejmują doświadczenie i umiejętności fotografa, czas poświęcony na przygotowanie sesji, wykonanie zdjęć w trakcie sesji, z wykorzystaniem profesjonalnego sprzętu fotograficznego oraz czas na edycję i profesjonalną obróbkę wybranych zdjęć, ekskluzywne produkty, opłaty z tytułu prowadzenia działalności gospodarczej, podatek, wydruk zdjęć, przesyłki pocztowe, a w przypadku zdjęć studyjnych aranżacje, stylizacje i dodatki oraz opłaty z tytułu prowadzenia studia.

DOJAZD

Sesje studyjne wykonywane są w przytulnym, domowym studio mieszczącym się w miejscowości Czarnca k. Włoszczowy w woj. świętokrzyskim Odległość od większych miast: 60km od Kielc, 70km od Częstochowy, 110km od Krakowa i 200km od Warszawy.

UMOWA

Wiążącą formą rezerwacji terminu jest podpisanie umowy o wykonanie sesji fotograficznej oraz wpłacenie zadatku w wysokości 30% ceny sesji i ewentualnych dodatkowych opcji zamówionych przez Zamawiającego przy podpisaniu umowy, w terminie 3 dni licząc od daty podpisania umowy.

TERMIN REALIZACJI ZLECENIA

Termin płatności za sesję/reportaż: przelewem do 7 dni od dnia sesji
Termin wydania zdjęć w formie elektronicznej: do 2 tygodni licząc od dnia zamówienia (przy czym nie wcześniej niż od dnia sesji) - dotyczy to sesji plenerowej i studyjnej oraz od 14 do 60 dni w przypadku fotoreportażu.

Termin płatności fotoalbumu: w dniu sesji, a jeśli fotoalbum został zamówiony po dniu sesji to wraz ze składanym zamówieniem;
Termin wydania fotoalbumu: do 3 tygodni licząc od dnia zamówienia (przy czym nie wcześniej niż od dnia sesji).

zamknij