MENU

OFERTA - UROCZYSTOŚCI RODZINNE

Fotoreportaż rodzinny to wyjątkowa historia, która stanie się przepięknym i wzruszającym zapisem ważnych wydarzeń. Moją misją jest uzyskać jak najlepsze rezultaty, by stworzyć ciekawą historię z niezapomnianymi emocjami. Potrafię zatrzymać i uchwycić najważniejsze chwile radości, wzruszenia, szczęścia, czułości i miłości. Moim głównym atutem jest umiejętność wykonywania zdjęć tak, aby być jak najmniej zauważalną.

PAKIETY

01

Uroczystości rodzinne

Pakiet obejmuje:
- przygotowania w domu (opcjonalnie, na życzenie Klienta)
- ceremonię
- krótką sesję portretowo - plenerową w pobliżu kościoła
- 35 zdjęć po twórczej obróbce wydrukowanych w formacie 23x15

1200 zł
02

Uroczystości rodzinne

Pakiet obejmuje:
- przygotowania w domu (opcjonalnie, na życzenie Klienta)
- ceremonię
- sesję portretowo - plenerową w pobliżu kościoła lub miejsca przyjęcia
- przyjęcie do 2h
- 70 zdjęć po twórczej obróbce wydrukowanych w formacie 23x15
- elegancki album 20x20 (20 str)

2500 zł

PONIŻEJ ZNAJDZIESZ WAŻNE INFORMACJE DOTYCZĄCE CENY, DOJAZDU, UMOWY ORAZ TERMINU REALIZACJI

Q & A

CO OBEJMUJE CENA SESJI

Ceny obejmują doświadczenie i umiejętności fotografa, czas poświęcony na przygotowanie sesji, wykonanie zdjęć w trakcie sesji, z wykorzystaniem profesjonalnego sprzętu fotograficznego oraz czas na edycję i profesjonalną obróbkę wybranych zdjęć, ekskluzywne produkty, opłaty z tytułu prowadzenia działalności gospodarczej, podatek, wydruk zdjęć, przesyłki pocztowe, a w przypadku zdjęć studyjnych aranżacje, stylizacje i dodatki oraz opłaty z tytułu prowadzenia studia.

DOJAZD

W przypadku, gdy wskazane przez Klienta miejsce sesji znajdowałoby się poza Włoszczową, to do ww. ceny sesji należy doliczyć koszty dojazdu. Koszty te są ustalane indywidualnie w umowie o wykonanie sesji fotograficznej. Może się zdarzyć, że fotograf będzie wykonywał więcej sesji w danym miejscu, wówczas koszty dojazdu zostaną zminimalizowane. Dodatkowo, w przypadku reportażu ślubnego i pleneru ślubnego, jeżeli miejsce sesji będzie oddalone powyżej 150 km od Włoszczowy Klient na swój koszt zobowiązuje się do zapewnia fotografowi noclegu, chyba że fotograf zadeklaruje, że nocleg zapewni sobie sam.

UMOWA

Wiążącą formą rezerwacji terminu jest podpisanie umowy o wykonanie sesji fotograficznej oraz wpłacenie zadatku w wysokości 30% ceny sesji i ewentualnych dodatkowych opcji zamówionych przez Zamawiającego przy podpisaniu umowy, w terminie 3 dni licząc od daty podpisania umowy.

TERMIN REALIZACJI ZLECENIA

Termin płatności za sesję/reportaż: przelewem do 7 dni od dnia sesji
Termin wydania zdjęć w formie elektronicznej: do 2 tygodni licząc od dnia zamówienia (przy czym nie wcześniej niż od dnia sesji) - dotyczy to sesji plenerowej i studyjnej oraz od 14 do 60 dni w przypadku fotoreportażu.

Termin płatności fotoalbumu: w dniu sesji, a jeśli fotoalbum został zamówiony po dniu sesji to wraz ze składanym zamówieniem;
Termin wydania fotoalbumu: do 3 tygodni licząc od dnia zamówienia (przy czym nie wcześniej niż od dnia sesji).

zamknij