Galeria zdjęć lifestylowych i portretowych z rodzinnych sesji noworodkowych i niemowlęcych

Justyna Brewka
“Nowe Życie”

Jednym z cenniejszych momentów jaki można zachować na fotografiach są narodziny dziecka. Jest to bardzo intymny czas dla całej rodziny. Łączy on piękny dar nowego życia z wyzwaniem, jakim jest dla rodziców czas połogu i organizowania nowej rzeczywistości.

Intymny czas zasługujący na szczególne względy

Aby nie zakłócić tego wyjątkowego czasu, proponuję moim Klientom sesję w stylu “lifestyle”. W moim rozumieniu jest to sesja, podczas której jestem dyskretnym obserwatorem. Z pomocą czułego oka i wrażliwego spojrzenia na świat, zatrzymuje naturalne, wyjątkowe w swej zwyczajności momenty, emocje i chwile.

Moje motto

Już na stronie głównej mogłeś przeczytać, że “fotografia nauczyła mnie tego, że liczy się przede wszystkim człowiek”. Jest to moje motto w pracy. Dlatego szczególnie w przypadku takiej sesji, gdzie bohaterem jest maleńkie dziecko, wiem, że jego potrzeby są na pierwszym miejscu (karmienie, przytulenie przez rodziców, sen). Spokój i cierpliwość to moje dominujące cechy, dzięki którym wzbudzam zaufanie i poczucie bezpieczeństwa. Jeśli tego właśnie szukasz u fotografa, którego chcesz zaprosić w zacisze swojego domu, to jesteś w dobrym miejscu. Napisz lub zadzwoń do mnie, aby porozmawiać o moich zdjęciach dla Ciebie i Twojej Rodziny.