Pytania & Odpowiedzi

DLACZEGO WARTO SIĘ SPOTKAĆ ZE MNĄ NA SESJI?

01

Bycie fotografem to ciągłe spotkania i nawiązywanie nowych znajomości. Jestem ciepłą i spokojną osobą, z nutą wysokiej wrażliwości. Otwartą lecz nienachalną, rozmowną, ale nie gadatliwą. Dostrzegam w ludziach przede wszystkim dobro i superlatywy. Zależy mi, aby czuli się przy mnie naturalnie, dobrze i pewni swojej wyjątkowości. Od zawsze mam bardzo dobry kontakt z dziećmi, rozumiem ich temperament, chęć działania przez zabawę i dostosowuję przebieg sesji do ich potrzeb. Pracuję z osobami publicznymi i prywatnymi, z osobami stającymi regularnie przed obiektywem i tymi, którzy nigdy nie mieli sesji zdjęciowej. Dla każdego, bez różnicy, zatrzymuję chwilę z pełnym zaangażowaniem, pasją i miłością, bo bardzo kocham fotografować i stawać się w tym coraz lepszą. Gwarantuję, że po kilku pierwszym minutach sesji zapomnisz, że jesteś fotografowany, poczujesz się swobodnie i naturalnie.

CO OBEJMUJE CENA SESJI?

02

Cena sesji zdjęciowej obejmuje moje wieloletnie doświadczenie i umiejętności jakie regularnie zdobywam w dziedzinie fotografii; czas poświęcony na przygotowanie sesji, wykonanie zdjęć w trakcie sesji, z wykorzystaniem profesjonalnego sprzętu fotograficznego oraz czas na edycję i profesjonalną obróbkę wybranych zdjęć; ekskluzywne produkty od najlepszych dostawców; opłaty z tytułu prowadzenia działalności gospodarczej; podatek; wydruk zdjęć; przesyłki pocztowe, a w przypadku zdjęć studyjnych aranżacje, stylizacje i dodatki.

DOJAZD

03

W przypadku, gdy wskazane przez Klienta miejsce sesji znajdowałoby się poza Warszawą, to do ww. ceny sesji należy doliczyć koszty dojazdu. Koszty te są ustalane indywidualnie w umowie o wykonanie sesji fotograficznej. Może się zdarzyć, że będę wykonywała więcej sesji w danym miejscu, wówczas koszty dojazdu zostaną zminimalizowane. Dodatkowo, w przypadku reportażu ślubnego i pleneru ślubnego, jeżeli miejsce sesji będzie oddalone powyżej 150 km od Warszawy Klient na swój koszt zobowiązuje się do zapewnia mi noclegu, chyba że zadeklaruję, że nocleg zapewnię sobie sama.

UMOWA I ZADATEK

04

Wiążącą formą rezerwacji terminu jest podpisanie umowy o wykonanie sesji fotograficznej oraz wpłacenie zadatku w wysokości 30% ceny sesji i ewentualnych dodatkowych opcji zamówionych przez Zamawiającego przy podpisaniu umowy, w terminie 3 dni licząc od daty podpisania umowy.