Mogę pomóc Ci zachować najpiękniejsze i najważniejsze chwile życia na fotografiach

Kilka faktów o mnie

Wykonuję zdjęcia ślubne, sesje portretowe & lifestylowe. Na co dzień mieszkam w Warszawie, ale fotografuję w całej Polsce i poza jej granicami.

Jestem miłośniczką fotoreportaży, naturalnych sesji zdjęciowych i artystycznych portretów. Fotografuję od dziecka, a u źródeł wszystkiego co tworzę jest prawdziwa pasja i serdeczne zaangażowanie. Niezależnie czy jest to ślub, czy inna sesja zdjęciowa, skupiam się na prawdziwej historii, chcę pokazać piękno i wyjątkowość człowieka oraz relacji międzyludzkich. W czasie reportażu jestem niewidoczna, pozwalając cieszyć się ważnym dniem, bez interwencji w przebieg zdarzeń. Moje zdjęcia są szczere i bez pozowania, z wyjątkiem sesji portretowych, które wymagają artystycznego i kreatywnego podejścia. Fotografia to dla mnie znacznie więcej niż praca. Aparat pozwala mi poznawać niesamowitych ludzi i podróżować w wiele miejsc. Fotografuję głównie w Warszawie, ale na życzenie jeżdżę również w inne miejsca w Polsce i zagranicą.

Prywatnie jestem szczęśliwą żoną. Uwielbiam podróżować i być w bliskim kontakcie z naturą. Odprężają mnie wschody i zachody słońca, stada jeleni na polanie, mruczenie kota... Jestem osobą bardzo wrażliwą, co w przypadku fotografii jest bardzo pomocne, bo czuję i widzę więcej. W mojej głowie milion myśli, dlatego unikam głośnych i tłumnych miejsc. Wolę te bardziej kameralne. Oprócz Polski, szczególnie upodobałam sobie Chorwację. Gdy tam jestem, czuję się jak w domu. Myślę, że prawdziwy smak kawy i herbaty to towarzystwo, w jakim się je pije, ale też odpowiednia filiżanka lub kubek 🙂 Podziwiam w innych ludziach mądrość, lojalność i talenty.

Najbliższe podróże fotograficzne

Na codzień mieszkam w Warszawie, ale zdjęcia wykonuję w całej Polsce i poza jej granicami. Tutaj możesz zobaczyć kiedy i jakie miejsca odwiedzę w najbliższym czasie. Jeśli chcesz zaprosić mnie do siebie, napisz do mnie - ustalimy szczegóły.

2023

WROCŁAW

marzec

HALLEFORS - SZWECJA

KWIECIEŃ

KRAKÓW

MAJ