Rekomendacje

Agata i Tomek

Łagów

Wybór Justynki na dzień naszego najważniejszego dnia jak i sesji plenerowej był najlepszy jaki mógł być. PROFESJONALIZM w wykonywanym zawodzie na najwyższym poziomie odpowiednie podejście do pary młodej cenne wskazówki dały nam w tym dniu spokoj i skoncentrowanie się na naszym dniu. Justynka uchwycila nasze piękne chwile zostały pięknie oprawione w efekt końcowy. Sesja plenerowa przeszła nasze oczekiwania była piękniejsza niż się wydawało ze moze byc .Polecamy z mężem z całego serca ❤❤Justynka to miła i bardzo ciepła osóbka ❤❤❤

Angelika i Robert

Warszawa

Z usług Justyny korzystaliśmy już wielokrotnie. Były to sesje indywidualne, grupowe, zdjęcia obiektów, a także nasza własna (niejedna) sesja narzeczeńska i ślubna (ta już tylko jedna🙂) Ilość wspólnych spotkań fotograficznych chyba najlepiej oddaje, ze po prostu innej fotograf sobie nie wyobrażamy 🙂 Jakość i profesjonalizm - bezsprzecznie! Ale nie tylko... Justyna to bardzo ciepła osoba, nie narzucająca niczego, chwytająca te najbardziej naturalne chwile...spokój i opanowanie, jakie ma w sobie czyni te sesje bardzo przyjemnymi. Dlatego tez usługi Justyny nie tylko same w sobie są dobrą wartością, ale i spotkanie z takim fotografem jest czymś nadzwyczaj milym 🙂
Gorąco polecamy! Nie zastanawiajcie się, będziecie bardzo zadowoleni z tych przepięknych zdjęć, które tworzy Justyna 💛🧡

Dagmara i Martyna

warszawa

Podczas sesji zdjęciowej Justyna swoją dyskretną obecnością daje poczucie całkowitego komfortu. Efektem są zdjęcia naturalne i niebanalne zarazem. Serdecznie polecam!

Ewelina

warszawa

Justyna urzeczywistniła nasze marzenie o rodzinnej, trzynastoosobowej (!) sesji zdjęciowej. Jej umiejętność nawiązywania relacji z drugim człowiekiem (dużym i małym 🙂 ) sprawiła, że niemal natychmiast poczułam, że znamy się od lat i stres związany z pozowaniem po prostu zniknął 🙂 Efekty sesji przeszły nasze najśmielsze oczekiwania, Justyna perfekcyjnie uchwyciła emocje towarzyszące wspólnemu spotkaniu po latach i stworzyła dla nas niesamowitą, wzruszającą pamiątkę. Polecam z całego serca! ❤

Ula

Warszawa

Na sesję rodzinną do Justyny trafiliśmy zrządzeniem losu:) i bardzo cieszymy się, że tak się stało. Mamy wspaniałą pamiątkę-zdjęcia, które zachwyciły wszystkich. Nie lubimy wymuszonych kadrów, sztuczności. Na sesji czuliśmy się swobodnie i nie było skrępowania.A zaznaczę, że zdjęcia robiliśmy z dwutygodniowym noworodkiem. Justyna to profesjonalistka. Czekała na nas w umówionym miejscu ale wcześniej sprawdziła gdzie najlepiej będzie się sfotografować.

Justyna to niezwykle subtelna i delikatna osoba, pełna wyczucia i taktu. Wspaniale się z nią współpracuje. Polecam wszystkim, którym zależy nie tylko na pięknych fotografiach ale też miłych wspomnieniach z przebiegu sesji.

Gosia i Jacek

Anglia

Justyna to nasza rodzinna, przeogromnie utalentowana fotografka, której można 'w ciemno' zaufać przy upamiętnianiu każdej chwili w życiu. Czy to przy najważniejszych okazjach: ślubu, chrztu, narodzin czy innych rodzinnych uroczystościach, czy to z okazji braku okazji, bo chcemy upamiętnić dzień, dzieci, nas - to jest to osoba, która wspaniale uchwyci piękno każdego.

Cudownie się dogaduje z dziećmi, które do niej przychodzą ze wspaniałym usmiechem:)

Jej zdjęcia są pełne emocji, smaku i piękna. Pełen profesjonalizm. I elastyczność, jedną z sesji zrobiła nam nawet za granicą.

Polecam gorąco!!